Rozpoczynają się rozgrywki piłkarskie w ramach współzawodnictwa prowadzonego przez Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej - runda II wiosenna.

Drużyna Ludowego Klubu Sportowego "Pogórze" Pleśna występująca w klasie okręgowej grupa II   rozgrywać będzie mecze "u siebie" na stadionie w Łowczówku w następujących terminach:

  • 19 marca 2016 r. (sobota) o godzinie 15 ºº z Viktorią Koszyce Małe
  • 16 kwietnia 2016 r. (sobota) o godzinie 17ºº z Polanem Żabno II
  • 23 kwietnia 2016 r. (sobota) o godzinie 18ºº z Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska
  • 7 maja 2016 r. (sobota) o godzinie 18ºº z Ikarem Odporyszów
  • 21 maja 2016 r. (sobota) o godzinie 18ºº z Łukovią Łukowa
  • 29 maja 2016 r. (niedziela) o godzinie 17ºº z Wisłą Szczucin

II liga okręgowa A1 Juniorów - sekcja działająca przy LKS Pogórze Pleśna:

  • 6.04.2016 r. (środa)  godzina 17ºº z Nową Jastrząbką
  • 4.05.2016 r. (środa) godzina 18ºº z KS Łękawica
  • 18.05.2016 r. (środa) godzina 17ºº z Rzepiennikiem Strzyżewskim
  • 11.06.2016 r. (sobota) na chwilę obecną  nie ustalono godziny z drużyną Orła Lisia Góra

Drużyna Klubu Sportowego "KS RZUCHOWA" w Rzuchowej występująca w klasie B grupa 6 rozgrywać będzie mecze "u siebie" na stadionie w Rzuchowej w następujących terminach:

  • 3 kwietnia 2016 r. (niedziela) godzina 16ºº z drużyną Liwocz Szerzyny
  • 17 kwietnia 2016 r. (niedziela) godzina  15ºº z drużyną Alfa Siedliska
  • 1 maja 2016 r. (niedziela) godzina 15ºº z drużyną Więckovia Więckowice
  • 15 maja 2016 r. (niedziela) godzina 15ºº z drużyną Siemiechowa
  • 4 czerwca 2016 r. (sobota) godzina 18ºº z drużyną Ryglic

II liga okręgowa B1 Juniorów Młodszych sekcja przy KS RZUCHOWA - stadion sportowy w Rzuchowej:

  • 9.04.2016 r. (sobota) godzina 10ºº z Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska
  • 30.04.2016 r. (sobota) godzina 10ºº z Radlną
  • 14.05.2016 r. (sobota) godzina 10ºº z Metalem Tarnów
  • 28.05.2016 r. (sobota) godzina 11ºº z Liwocz Szerzynami

TERMINY ROZGRYWEK PIŁKI NOŻNEJ  UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH

II liga okręgowa trampkarzy grupa 2

Uczniowski Klub Sportowy w Pleśnej stadion sportowy LKS Pogórze Pleśna

  • 23.04.2016 r. godzina 11ºº (sobota) z Pogorią Pogórska Wola
  • 9.05.2016 r. godzina 17ºº (poniedziałek) z Olszynką Ołpiny
  • 23.05.2016r. godzina 17³º (poniedziałek) z Dunajcem Zakliczyn
  • 3.06.2016 r. godzina 17ºº (piątek) z Alfą Siedliska

Uczniowski Klub Sportowy OMEGA Rzuchowa - stadion sportowy w Rzuchowej

  • 16.04.2016 r. godzina 11ºº (sobota) z Ciężkowianką Ciężkowice
  • 29.04.2016 r. godzina 17ºº  (piątek) z UKS Pleśna
  • 9.05.2016 r. godzina 17ºº (poniedziałek) z Olszynka Ołpiny
  • 14.05.2016 r. godzina 13ºº (sobota) z Pogorią Pogórska Wola
  • 4.06.2016 r. godzina 11ºº (piątek) z Alfą Siedliska

II liga okręgowa - młodziki grupa 1

Uczniowski Klub Sportowy w Pleśnej - stadion w Łowczówku

  • 4.05.2016 r. godzina 17ºº (środa) z Iskrą Tarnów
  • 20.05.2016 r. godzina 17ºº (piątek) z Wierzchosławicami-Ostrowem
  • 31.05.2016 r. godzina 17ºº (wtorek) z UKS Westovią
  • 6.06.2016 r. godzina17³º (poniedziałek) z Olimpią Wojnicz

Uwaga: wszystkie podane terminy rozgrywek wg stanu na dzień 8.03.2016 r. Terminy mogą ulec zmianie w trakcie rozgrywek ze względów np. pogodowych itp.