Jeśli nie jest Ci obojętny los porzuconych zwierząt, Urząd Gminy Pleśna ma propozycję:

Nie kupuj – adoptuj! Podaruj mu dom i zyskaj przyjaciela!

Pies to wspaniały, wierny towarzysz i oddany członek rodziny. Warto przyjąć pod swój dach tego przyjaznego czworonoga, który wypełni dom ciepłem i radością. Wspólne zabawy, spacery i pieszczoty sprawiają, że między psem i jego opiekunem wytwarza się silna i wyjątkowa więź. Z całą pewnością, o ile dysponujesz odpowiednią ilością czasu, który możesz poświęcić pupilowi, decyzja o adopcji psa jest bardzo dobra.

Koty natomiast są przeróżne i nieodgadnione - białe i czarne, szare i rude, młodsze i starsze, kotki i kocurki, indywidualiści i społecznicy, łagodne i z charakterem, domowe i wychodzące, uwielbiające dzikie gonitwy i spanie u właściciela na kolanach - bez względu jednak na powyższe, to wszystkie z nich zasługują na adopcję i lepszy dom!

Poszukujemy osób chętnych do adopcji bezdomnych zwierząt znalezionych na terenie naszej gminy. Po decyzji o adopcji zapewniamy sfinansowanie w 50% zabiegu sterylizacji lub kastracji.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy pod numerem telefonu 14 629 28 50.

Jeśli zwierzęta nie znajdą wśród Państwa nowego domu, po pewnym czasie trafią do tarnowskiego azylu dla zwierząt, gdzie dalej będą oczekiwać na nowego przyjaciela.

Szczegóły i prezentacja zwierząt, które aktualnie oczekują na nowy dom znajdą Państwo poniżej:


W Łowczówku został znaleziony pies o ciemnym umaszczeniu. Obecnie przebywa w tymczasowym domu. Pies prawdopodobnie zabłąkał się lub został porzucony dlatego też poszukujemy jego właściciela - dotychczasowego lub nowego. Pies jest młody, przyjazny i nauczony przebywania w domu. Jeśli nie uda się znaleźć dla niego nowego domu to pies trafi do Azylu dla zwierząt w Tarnowie.

Kontakt do Urzędu Gminy w sprawie psa pod nr tel. 14 629 28 50.


W Szczepanowicach został znaleziony pies, mieszaniec, o ciemnym umaszczeniu. Obecnie przebywa w Azylu dla zwierząt w Tarnowie. Pies prawdopodobnie zabłąkał się lub został porzucony, dlatego też poszukujemy jego właściciela - dotychczasowego lub nowego.

Kontakt do Urzędu Gminy w sprawie psa pod nr tel. 14 629 28 50.


W Lubince został znaleziony pies, mieszaniec, o ciemnym umaszczeniu. Azylu dla zwierząt w Tarnowie. Pies prawdopodobnie zabłąkał się lub został porzucony dlatego też poszukujemy jego właściciela - dotychczasowego lub nowego. Pies jest przyjazny i nauczony przebywania w domu.

Kontakt do Urzędu Gminy w sprawie psa pod nr tel. 14 629 28 50.