Harmonogram zajęć na boisku Orlik w Pleśnej w sierpniu

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z harmonogramem zajęć prowadzonych na boisku Orlik w Pleśnej. Zajęcia są bezpłatne.

Poniedziałek:
1. Boisko do piłki nożnej:
8:00-9:30 - piłka nożna dzieci szkoła podstawowa
9:30-10:30 - gry i zabawy dzieci i młodzież
10:30-12:00 - piłka nożna młodzież
17:00-18:00 - UKS Pleśna
18:00-19:30 - piłka nożna młodzież
19:30-21:00 - piłka nożna dorośli wolne zapisy

2. Boisko wielofunkcyjne:
8:00-9:30 - piłka nożna dzieci szkoła podstawowa
9:30-10:30 - tenis stołowy
10:30-12:00 - tenis ziemny dzieci i młodzież
17:00-18:00 - UKS Pleśna
18:15-19:00 - gry i zabawy przedszkole
19:30-21:00 - koszykówka dorośli

Wtorek:
1. Boisko do piłki nożnej:
8:00-9:30 - piłka nożna młodzież
9:30-10:30 - gry i zabawy dzieci i młodzież
10:30-12:00 - piłka nożna dzieci szkoła podstawowa
12:00-13:00 - gry i zabawy dzieci i młodzież animacja
18:00-19:00 - piłka nożna młodzież i dorośli
19:00-21:00 - piłka nożna dorośli

2. Boisko wielofunkcyjne:
8:00-9:30 - piłka nożna młodzież
9:30-10:30 - gry i zabawy dzieci klasy 1-3 szkoła podstawowa
10:30-12:00 - koszykówka dzieci i młodzież
12:00-13:00 - gry i zabawy dzieci i młodzież animacja
18:00-19:30 - koszykówka młodzież
19:30-21:00 - tenis ziemny dorośli

Środa:
1. Boisko do piłki nożnej:
8:00-9:30 - piłka nożna dzieci szkoła podstawowa
9:30-10:30 - gry i zabawy dzieci i młodzież
10:30-12:00 - piłka nożna młodzież
17:00-18:00 - UKS Pleśna
18:00-19:30 - piłka nożna młodzież
19:30-21:00 - piłka nożna dorośli

2. Boisko wielofunkcyjne:
8:00-9:30 - piłka nożna dzieci szkoła podstawowa
9:30-10:30 - tenis stołowy
10:30-12:00 - tenis ziemny dzieci i młodzież
17:00-18:00 - UKS Pleśna
18:00-19:30 - tenis ziemny młodzież i dorośli
19:30-21:00 - koszykówka młodzież i dorośli

Czwartek:
1. Boisko do piłki nożnej:
8:00-9:30 - piłka nożna młodzież
9:30-10:30 - gry i zabawy dzieci i młodzież
10:30-12:00 - piłka nożna dzieci szkoła podstawowa
12:00-13:00 - gry i zabawy dzieci i młodzież (animacja)
18:00-19:30 - Piłka nożna młodzież i dorośli
19:30-21:00 - piłka nożna dorośli

2. Boisko wielofunkcyjne:
8:00-9:30 - piłka nożna młodzież
9:30-10:30 - gry i zabawy przedszkole
10:30-12:00 - koszykówka dzieci i młodzież
12:00-13:00 - gry i zabawy dzieci i młodzież (animacja)
18:00-19:30 - koszykówka młodzież
19:30-21:00 - tenis ziemny dorośli

Piątek:
1. Boisko do piłki nożnej:
8:00-9:30 - piłka nożna dzieci szkoła podstawowa
9:30-10:30 - gry i zabawy dzieci i młodzież
10:30-12:00 - piłka nożna młodzież
17:00-18:00 - UKS Pleśna
18:00-19:30 - Piłka nożna młodzież
19:30-21:00 - piłka nożna dorośli

2. Boisko wielofunkcyjne:
8:00-9:30 - piłka nożna dzieci szkoła podstawowa
9:30-10:30 - gry i zabawy dzieci klasy 1-3 szkoły podstawowe
10:30-12:00 - badminton dzieci i młodzież
17:00-18:00 - UKS Pleśna
18:15-19:00 - gry i zabawy przedszkole
19:30-21:00 - koszykówka dorośli

Sobota:
1. Boisko do piłki nożnej:
15:00-17:00 - gry i zabawy dzieci i młodzież
17:00-18:00 - piłka nożna dzieci i młodzież
18:00-19:00 - piłka nożna dorośli

2. Boisko wielofunkcyjne:
15:00-17:00 - gry i zabawy dzieci i młodzież
17:00-18:00 - tenis ziemny
18:00-19:00 - koszykówka

Niedziela:
1. Boisko do piłki nożnej:
15:00-17:00 - gry i zabawy dzieci i młodzież
17:00-18:00 - piłka nożna dzieci i młodzież
18:00-19:00 - piłka nożna dorośli

2. Boisko wielofunkcyjne:
15:00-17:00 - gry i zabawy dzieci i młodzież
17:00-18:00 - koszykówka dzieci i młodzież
18:00-19:00 tenis ziemny

Turnieje w sierpniu:

  • Wakacyjna liga piłki nożnej szkół podstawowych i młodzieży - 4 turnieje, gramy 5+1, kategorie szkoła podstawowa i młodzież do 18 lat - zapisy na Orliku do 7 sierpnia
  • Turniej trójek koszykarskich dla dzieci i młodzieży: zapisy do 7 sierpnia na Orliku
  • Turniej tenisa stołowego dla dzieci klas 6-8 szkół podstawowych - turniej 4 sierpnia
  • 15 sierpnia - Orlik nieczynny