Kontynuacja spotkań w ramach Minitargów w biurowcach Warszawy

Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA jako partner KSOW w ramach operacji pn. Ekologia! to jest to! – współpraca rolników ekologicznych w skracaniu łańcucha dostaw kontynuuje spotkania w ramach Minitargów w biurowcach w dużym mieście, których odbiorcami są pracownicy dużych firm/zakładów pracy, osoby świadome, wykształcone, poświęcające dużo czasu na pracę zawodową, pracujące w zamkniętych pomieszczeniach często w pozycji siedzącej ale jednocześnie podążające za „eko-modą” i wyrażające potrzebę dbania o zdrowie i kondycję fizyczną. W ramach minitargów prowadzona jest edukacja w zakresie rolnictwa ekologicznego, znaku rolnictwa ekologicznego oraz o zaletach produktów pochodzących z upraw ekologicznych na polskiej wsi.

Ramowy program pojedynczego spotkania warsztatowego w ramach Minitargów obejmują:
- Prezentacje tematu (m.in.: geneza eko-upraw, dzień dzisiejszy, perspektywy rozwoju, zapotrzebowanie rynku, korzyści dla konsumentów, istniejące bariery)
- Prace w grupach (omawianie indywidualnie zgłaszanych problemów i wątpliwości, wzajemna wymiana posiadanych informacji w ramach grupy, wnioski robocze, relacje konsument-sprzedawca-producent w świecie eko-żywności) – czas 0,5 h.
- Wymiana informacji poprzez world cafe wśród uczestników spotkania – czas 0,5 h. Dyskusja - czas 15 min. - Degustacja eko-produktów, pokaz kulinarny i podsumowanie spotkania – czas 0,5h.

Poniżej harmonogram spotkań w ramach Minitargów:
- 21 września 2018 Spotkanie w BZWBK (zmiana nazwy firmy na Santander Bank Polska S.A) Atrium 1, al. Jana Pawła II, 17 00-854 Warszawa
- 24 września 2018 Spotkanie w PGE Warszawa ul. Mysia 2, 00-496 Warszawa
- 26 września 2018 Spotkanie w IKEA Janki – Warszawa plac Szwedzki 1, 05-090 Janki
- 27 września 2018 Spotkanie w Carlsberg Polska – Warszawa Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa
- 28 września 2018 Spotkanie w UPC – Warszawa al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

Więcej informacji o Minitargach http://ksow.pl/news/entry/13723-kontynuacja-spotkan-w-ramach-minitargow-w-biur.html