Harmonogram zajęć na boisku Orlik w Pleśnej na wrzesień

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z harmonogramem zajęć prowadzonych na boisku Orlik w Pleśnej. Zajęcia są bezpłatne.

Poniedziałek:

  1. Boisko do piłki nożnej:

    15:00-16:00 gry i zabawy
    16:00-17:30 UKS Pleśna Skrzaty
    17:30-19:00 UKS Pleśna Żaki
    19:00-21:00 piłka nożna dorośli

  2. Boisko czerwone:

    15:00-16:00 gry i zabawy (tenis ziemny, tenis stołowy)
    16:00-17:00 gry i zabawy przedszkolne
    17:00-18:00 koszykówka dzieci i młodzież
    18:00-19:30 badminton dzieci i młodzież
    19:30-21:00 koszykówka dorośli

Wtorek:

  1. Boisko do piłki nożnej:

    15:00-16:00 piłka nożna dzieci i młodzież
    16:00-17:30 piłka nożna dzieci szkoła podstawowa
    17:30- 19:00 piłka nożna juniorzy Pogórze Pleśna
    19:00-21:00 piłka nożna dorośli

  2. Boisko czerwone:

    15:00-16:00 tenis ziemny, tenis stołowy
    16:00-17:00 gry i zabawy, badminton dzieci i młodzież
    17:00-18:00 gry i zabawy dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowe
    18:00-19:30 koszykówka młodzież
    19:30-21:00 tenis ziemny dorośli

Środa:

  1. Boisko do piłki nożnej:

    15:00-16:00 piłka nożna dzieci szkoła podstawowa
    16:00-17:30 UKS Pleśna Skrzaty
    17:30-19:00 UKS Pleśna Orliki
    19:30-21:00 piłka nożna dorośli

  2. Boisko czerwone:

    15:00-16:00 badminton
    16:00-17:00 gry i zabawy przedszkole
    17:00-18:00 koszykówka dzieci i młodzież
    18:00-19:30 tenis ziemny, tenis stołowy dorośli
    19:30-21:00 koszykówka młodzież i dorośli

Czwartek:

  1. Boisko do piłki nożnej:

    15:00-16:00 piłka nożna dzieci i młodzież
    16:00-17:00 MK Okno piłka nożna
    17:00-18:00 piłka nożna dzieci szkoła podstawowa
    18:00-19:30 piłka nożna juniorzy Pogórze
    19:30-21:00 piłka nożna

  2. Boisko czerwone:

    15:00-16:00 gry i zabawy
    16:00-17:00 gry i zabawy badminton dzieci i młodzież
    17:00-18:00 gry i zabawy dzieci klasy 1-3 szkoły podstawowe
    18:00-19:30 koszykówka dzieci i młodzież
    19:30-21:00 tenis ziemny dorośli

Piątek:

  1. Boisko do piłki nożnej:

    15:00-16:00 gry i zabawy: tenis ziemny i tenis stołowy
    16:30-18:00 UKS Pleśna Żaki
    18:00-19:00 UKS Pleśna Orliki
    19:30-21:00 piłka nożna dorośli LKS Pogórze

  2. Boisko czerwone:

    15:00-16:00 badminton
    16:00-17:00 gry i zabawy przedszkole
    17:00-18:00 koszykówka dzieci i młodzież
    18:00-19:30 badminton dzieci i młodzież
    19:30-21:00 koszykówka dorośli

Sobota:

  1. Boisko do piłki nożnej:

    14:00-17:00 gry i zabawy dzieci i młodzież
    17:00-18:30 piłka nożna dzieci młodzież
    18:30-20:00 piłka nożna dorośli

  2. Boisko czerwone:

    14:00-17:00 gry i zabawy dzieci i młodzież
    17:00-18:30 tenis ziemny
    18:30-20:00 koszykówka

Niedziela:

  1. Boisko do piłki nożnej:

    14:00-17:00 gry i zabawy dzieci i młodzież
    17:00-18:30 piłka nożna dzieci i młodzież
    18:30-20:00 piłka nożna dorośli

  2. Boisko czerwone:

    14:00-17:00 gry i zabawy dzieci i młodzież
    17:00-18:30 koszykówka dzieci i młodzież
    18:30-20:00 tenis ziemny