XVIII Akcja honorowego krwiodawstwa

Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie uprzejmie informuje, iż w dniu 1 marca 2016 roku w godz. od 8:00 do 12:00 (rejestracja od godz. 11:00) w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowie, ul. Narutowicza 38, odbędzie się XVIII Akcja honorowego krwiodawstwa.

Równocześnie informujemy o możliwości zostania w tym dniu Dawcą Szpiku kostnego. Podczas akcji będzie można bowiem zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku do bazy Fundacji DKMS.

PAMIĘTAJ! Każdy potencjalny Dawca może być zarejestrowany tylko w jednej bazie. Jeżeli jesteś już zarejestrowany, prosimy nie rejestruj się ponownie.

W imieniu Członków Klubu HDK przy Starostwie Powiatowym w Tarnowie zapraszam do oddania krwi osoby zdrowe w wieku od 18 do 65 lat oraz do rejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku osoby w wieku od 18 do 55 lat. W dniu poprzedzającym oddanie krwi nie należy spożywać alkoholu oraz tłustych posiłków.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

Oddając krew pomagamy osobom potrzebującym, które przechodzą niejednokrotnie ciężkie operacje w wyniku wypadku lub choroby. Dajmy przykład solidarności i ofiarności.

Prezes Klubu
Jacek Hudyma