Herb Gminy Pleśna, biały gryf na niebieskim tle, u dołu skrzyżowany karabin z szablą

Drogi w Woźnicznej i Świebodzinie wyremontowane

Print Friendly, PDF & Email

Mieszkańcy Gminy Pleśna mogą już korzystać z wyremontowanych dróg gminnych w Woźnicznej i w Świebodzinie. Inwestycje zostały wykonane dzięki dotacjom otrzymanym z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

W ramach zadania dotyczącego remontu drogi gminnej 200107K w miejscowości Świebodzin wykonano nową nawierzchnię i pobocza na odcinku 390 metrów. Całość prac kosztowała prawie 248 000 złotych. Dotacja z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg wyniosła 198 386 zł.

W ramach zadania dotyczącego remontu drogi gminnej 200062 K w miejscowości Woźniczna i Świebodzin wykonano nową nawierzchnię i pobocza, przepusty, odwodnienie, dojście do peronu na stacji PKP, naprawiono zniszczone nawierzchnie krawędzi drogi.  Remont drogi wykonano łącznie na   odcinku 582 metrów. Całość prac kosztowała 1 199 803,38złotych. Dotacja z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg wyniosła 955 414zł.

Flaga Rzeczpospolitej Polskiej oraz Godło Rzeczpospolitej Polskiej

asfaltowa droga wzdłuż torów, z lewej strony nasyp kolejowy, z prawej rosną drzewa    asfaltowy odcinek drogi wzdłuż torów, z prawej strony rosną drzewa