Ścieżka w lesie

Zaproszenie na rajd „Znamy Nasze lasy i Naszą historię”

Print Friendly, PDF & Email

Drodzy Miłośnicy Przyrody, Sportu i Ojczyzny,
serdecznie zapraszamy Was na niezwykłe wydarzenie organizowane w ramach konkursu Sportowa Natura – rajd “Znamy Nasze lasy i Naszą historię”, który odbędzie się 29 lipca! Pragniemy Was zaprosić na niezapomnianą przygodę, podczas której połączymy naszą pasję do sportu z miłością do ojczyzny oraz troską o nasze środowisko naturalne.

Rajd rozpoczniemy z Naszego boiska sportowego o godzinie 16:00. Na trasie rajdu odkryjemy piękno natury, odkrywając uroki drzew, dzikich zwierząt i śpiewu ptaków. To doskonała okazja, aby poczuć bliskość z przyrodą i zapomnieć na chwilę o codziennym zgiełku.

Nasze zaangażowanie w ekologię również odgrywa kluczową rolę w tym wydarzeniu. Pragniemy zademonstrować, że sport i ekologia idą w parze. W czasie rajdu zadbamy o ekwipunek w postaci worków na śmieci, dzięki czemu pozostawimy las naturalnie piękny. Będziemy też dbać o to, by nie zakłócić naturalnego spokoju zwierząt, które są częścią tego ekosystemu.

Po zakończonym rajdzie spotkamy się na cmentarzu Legionistów, gdzie uczcimy pamięć i złożymy pamiątkową wiązankę na grobach. To będzie ważny moment refleksji nad naszym dziedzictwem i odpowiedni czas, by wyrazić wdzięczność za to, co otrzymaliśmy od naszych poprzedników.

Liczymy, że spędzimy razem niezapomniany dzień, pełen sportowych emocji, patriotycznego ducha i ekologicznych gestów. To również wspaniała okazja, aby poznać nowych ludzi, podzielić się naszymi pasjami i razem uczcić piękno naszej ojczyzny. Na zakończenie rajdu przewidziany jest grill regeneracyjny.

Partnerem wydarzenia są Lasy Państwowe, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Naszego partnera pod linkiem: Lasy Państwowe

Zarząd LKS Pogórze Pleśna